Report z utkání "A" mužstva

TJ Sokol Milešovice vs SK ŽS Křenovice "B" 2:0 (1:0)

V devátém kole jsme na domácí půdě hostili "B" tým Křenovic. Zápas po menším průtahu způsobeném chybějícím
rozhodčím začal ve svižném tempu. Nic jiného také hráčům v ledovém severáku ani nezbývalo, zahřát se na hřišti dalo
jedině aktivním pohybem. Nám za lajnou zase pomohl výborný svařák z místního občerstvení. Křenovice toho vůbec v
první půli moc nevymyslely, jedinou vážnou hrozbou byl přímý kop ve 32. minutě, který před naším brankářem
nepředvídatelně odskočil. Zkušenost našeho strážce brány ale zabránila jakémukoliv pokusu o doražení míče do brány. To
už naše mužstvo vedlo po úspěšné kombinaci Lukáše Krauta s Davidem Ondrou z 18.minuty. Lukáš Davida přesnou
přihrávkou uvolnil pár metrů za velkým vápnem a David se nerozpakoval vystřelit. Jeho skákavá rána zapadla křížem ke
vzdálenější tyči a náš tým se tak ujal vedení. V první půli se ještě ke střele dostal znovu David Ondra, s tou si ale již
hostující brankář poradit dokázal, ačkoliv míč pouze vyrazil. První poločas jsme kontrolovali, snažili jsme se hrát po zemi a
nějaká ta kombinace se nám také povedla. Křenovice se přes naši organizovanou obranu, kde exceloval jako vždy Roman
Kraut a také překvapivě Lukáš Faistl, nedokázaly prosadit. Lukáš vůbec na tomto pro sebe nezvyklém postu odehrál
vynikající utkání a je možné, že ho v obraně budeme vídat častěji. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Křenovice se
prosadit nedokázaly, za to náš tým znovu úřadoval. V 73.minutě dokázal vybojovat míč ve vápně Daniel Vahala, David
Ondra si řekl na vápně o příhrávku, kterou Daniel vyslal přesně a David se do střely parádně položil. Pumelice se kterou by
měl problémy i leckterý profesionální gólman zaplula přesně pod břevno a znamenala pro náš tým vedení 2:0. Posledních
10 minut zápasu jsme pak hru už jen kontrolovali, míč měly na kopačkách více Křenovice, do vyložené šance se ale dostat
nedokázaly. V utkání skoupém na šance jsme Křenovice přehráli a zaslouženě bereme 3 body. Nejlepším mužem zápasu
se podruhé v řadě stává David Ondra, který předvedl perfektní výkon korunovaný dvěma góly.
V příštím zápase nás čeká velké DERBY, náš tým se utká s domácími Lovčičkami, očekává se velká návštěva a také
kvalitní fotbal. Rádi bychom Vás tedy všechny pozvaly na tento fotbalový svátek. :)