Vítáme Vás na oficiálních stránkách fotbalového oddílu TJ Sokol Milešovice

REPORT - SK ZŠ Křenovice "C" vs TJ Sokol Milešovice     4:4

Po delší odmlce tu máme s mírným zpožděním report ústy našeho trenéra Libora Ondry :
(reportér si dovolil vzít dovolenou - pozn. red.)

Další zápas venku nás čekal v Křenovicích, kde se vždy hrál dobrý fotbal. Už napovídá to, že ve čtvrté třídě
mají mužstvo Křenovice C. Jsou to staří matadoři se zkušenostmi z vyšších tříd. Jeli jsme s tím, že víme, co od
nich máme očekávat. Méně pohybu a přesné přihrávky. Hned v osmé minutě jsme nechali volné útočníky a
chyba byla hned potrestaná. 1:0. V desáté minutě situace jako přes kopírák - 2:0. Byli jsme trošku zaskočeni,
ale ještě že máme tak mladý a dynamický tým, který zabral a v 18. minutě David Ondra přečetl přihrávku
obránců, jedna rychlá klička, přihrávka na Marka Černého a ten snižuje na 2:1. Hoši ožili a začali soupeře
přehrávat. V 38. minutě David Ondra centruje na Marka Černého, který jde důrazně do souboje s brankářem a
vyrovnává na 2:2. Po vyrovnávající brance jsme začali hrát dobrý fotbal, a tak se dalo očekávat, že dáme dva
tři góly a body máme doma. Jenže zkušený soupeř trestal každou chybu. V 44. minutě ve středu hřiště jsme
ztratili míč při rozehrávce, soupeř vystřelil za velkým vápnem, rána jako z děla zaplavala před brankářem a stav
byl 3:2. Po změně stran v 48. minutě pěkná akce ze strany soupeře, centr do vápna, stav 4:2. V 53. minutě
David Ondra jde po pravé straně sám na branku. Střelu brankář vyráží, míč se dostává ke Karlu Krejzlovi, který
přesnou dorážkou snižuje na 4:3. Od této chvíle byla větší šance vyrovnat. To se podařilo v 82. minutě po
faulu a následném přímém kopu. Postavil se k němu Roman Kraut. Přesnou střelou k pravé tyči nedal brankáři
šanci. Bylo vyrovnáno na 4:4. Po těžkém utkání jsme byli rádi za bod.

Další kolo naše mužstvo stálo, vzhledem k lichému počtu účastníku ligy. (k dnešnímu datu toto již není
aktuální informace, jeden z přihlášených týmu se z ligy odhlásil a tak naše tabulka čítá 10 účastníků - pozn.
red.)

6.9.2014, tedy netradičně v sobotu, pak naše mužstvo v rámci 5.kola utrpělo první porážku v sezóně a to
celkem jednoznačnou, když prohrálo na hřišti ve Vážanech nad Litavou s domácím týmem vysoko 5:0. Dle slov
trenéra to byla prohra zasloužená, a tým z Vážan předvedl svoji zkušenost.

Momentálně jsme tedy na 4.místě a čeká nás derby v Kobeřicích, které jsou v tabulce hned pod námi. Dá se
tedy očekávat velmi vyrovnaný a hlavně vyhecovaný zápas. Těšíme se na velkou účast našich fanoušku, kteří
nás zatím v této sezóně perfektně podporují. Zápas začíná tuto něděli již v 10:00 v Kobeřicích.